دسته‌بندی نشده

مشاوره کمترین زمان درمان زخم (بدون هزینه)

 

مشاوره رایگان درمان زخم

اگر دارای زخمی هستید که توانایی خارج شدن از بستر را ندارید، و یا برای یافتن راه درمان زخم خود به نتیجه نرسیده اید می توانید از  مشاوره رایگان درمان زخم بهره ببرید. این نوع مشاوره می تواند علاوه بر سهولت درمان زخم بیماران، هزینه های درمان را نیز کاهش دهد. در مشاوره رایگان درمان زخم، قابلیت کمک به درمان انواع زخم های مانند زخم دیابت، زخم پا، زخم بستر و … برای شما فراهم می آورد که در ادامه به توضیح این نوع زخم ها میپردازیم:

 

مشاوره رایگان درمان زخم

زخم دیابت:

وقتی قند خون ناشتای فردی بیشتر از عدد 126 در آزمایشات وی باشد، نشانه ی وجود دیابت است. زخم دیابت جزو زخم هایی است که باید سریعاً مورد درمان قرار بگیرد، اگر این اتفاق صورت نگیرد، ناگزیر به قطع آن عضو می انجامد، که بار منفی بر روحیه فرد بیمار دیابتی و زندگی وی خواهد داشت. بهداشت زخم از موارد مهمی است که باید در درمان زخم دیابت مدنظر باشد. اگر درمان زخم دیابت صحیح و بهداشتی انجام شود، می تواند باعث بهبودی زودهنگام آن شود.

 

زخم پا

زخم پا

 

زخم پا:

زخم پا در افراد دیابتی بسیار شایع است که باید برای درمان سریع تر آن از مشاوره استفاده کنید. از خود درمانی بپرهیزید. هرشب پای فرد دارای زخم را با آب ولرم شستشو داده و با حوله خشک کنید. این نوع زخمها قابلیت درمان دارند، که ابتدا باید بافت مرده ی زخم خارج و با خونرسانی در زخم سبب ایجاد بافت جدید شوند. با توجه به نکات ذیل، می توانید درمان زخم پا را تسریع بخشید:

پای فرد دیابتی را مرطوب نگه دارید. همیشه از پاپوش مانند: جوراب یا روفرشی استفاده نمایید. برای کوتاه کردن ناخن پای فرد بیمار لازم نیست خیلی آن ها را تا انتها بگیرید. حتما در رژیم غذایی فردی که دارای زخم پا است، از  پروتئین و عناصر معدنی مانند روی استفاده شود. پروتئین و روی را می توانید از غذاهایی همچون گوشت، حبوبات، خشکبار، لبنیات و…  استفاده کنید. ویتامین C نیز روند درمان زخم پا را تسریع می کند. برای برخورداری از تسریع در درمان زخم پای خود از مشاوره رایگان درمان زخم غافل نشوید.

 

زخم بستر

زخم بستر

 

زخم بستر:

همانطور که از واژه ی زخم بستر پیداست، یعنی این زخم در افرادی که مدت زمان طولانی بستری باشند، رشد و نمو پیدا می کند. بستری طولانی مدت بیمار بر روی تخت، خبر از ناتوانی حرکتی وی می دهد. زخم بستر، با قرمز شدن

ناحیه ای از بدن که روی تخت تحت فشار طولانی مدت است، شروع می شود. پس از این مرحله، ملتهب شدن آن ناحیه از پوست آغاز می شود و گرما می تواند التهاب و فرآیند ایجاد زخم بستر را سرعت بخشد. اگر به زخم بستر زودتر رسیدگی شود، می تواند درمان آسانی داشته باشد، اما تأخیر درمان آن اثرات ناگواری بر فرد بیمار خواهد داشت.

 

نکات درمان انواع زخم

  • از ریختن بتادین روی زخمها به هر نحوی، خودداری شود، زیرا بتادین دارای مواد خورنده ی زخم میباشد. این مواد خورنده سبب میشوند، بافت زخم دچار آسیب و تخریب شود. در نتیجه بتادین روند درمان زخم را کاهش میدهد.
  • در درمان زخمها کاستی نداشته باشید، هرچه زودتر جلوی پیشرفت زخم را بگیرید، کار درمان را آسان تر نموده اید. قطع پیشروی زخم و درمان آن باید تحت مشاوره ی متخصص باشد.
  • برای درمان مؤثرتر زخم حتماً از مشاوره رایگان درمان زخم بهره ببرید.
  • برای دیدن دستگاه های ترمیم زخم  دی بی دی پلاسما کلیک کنید.
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *