دسته‌بندی نشده

از مشاوره رایگان درمان زخم بهره مند شوید

 

درمان زخم آنلاین و پانسمان نوین زخم و مشاوره درمان زخم دیابت

پوست بزرگترین اندام بدن ست و مانع محافظتی برای هر یک از ما فراهم میکند. زخم تجزیه در عملکرد محافظتی پوست هست. هنگام زخم مهم که به درستی از آن مراقبت کنید. بهبود زخم یک روند پیچیده ست ونیاز به مشاوره درمان زخم دیابت هست. کارهای زیادی وجود دارد که میتوانید برای کمک به بهبودی خود (یا صدمه زدن به آن) انجام دهید.درمان زخم آنلاین

 

درمان زخم آنلاین و پانسمان نوین زخم و مشاوره درمان زخم دیابت

درمان زخم آنلاین و پانسمان نوین زخم و مشاوره درمان زخم دیابت

 

در اینجا هشت نکته ساده برای کمک به بهبود درمان زخم  وجود دارد:

1. زخم خود را در حمام یا دوش خیس نکنید.

این کار زخم را خیلی خیس نگه میدارد و میتواند باکتریها را از قسمتهای دیگر بدن شما به داخل زخم منتقل کند. میتوانید زخم خود را با استفاده از محافظ گچ / زخم یا استفاده از پلاستیک Press-N-Seal برای پوشاندن ناحیه زخم ، خشک نگه دارید و سپس کیسه زباله آشپزخانه را روی زخم / پانسمان بچسبانید. اگر زخم شما قابل محافظت نیست ، حمام اسفنجی توصیه میشود.

2. زخم خود را با صابون یا مواد شیمیایی تمیز نکنید.

از الکل ، پراکسید هیدروژن یا صابون ساده روی زخم خود استفاده نکنید. آنها میتوانند برای بهبود پوست مضر بوده و روند بهبودی را کند کنند. در عوض ، فقط زخم خود را با آب نمک ، آب استریل یا آب مقطر تمیز کنید.

3. فشار را از روی زخم 

فشار بر روی زخم شما باعث کند شدن بهبود میشود. تا جایی که میتوانید مدت زمان زخم خود را محدود کنید. بسته به محل زخم شما ، ممکن است به کفش مخصوص ، عصا ، واکر ، بالشتک و … نیاز داشته باشید.

4- سیگار را ترک کنید.

سیگار کشیدن روند بهبودی زخم شما را به میزان قابل توجهی کند میکند. هر سیگاری که میکشید 40-45 vessels برای ساعتها رگهای خونی شما را میبندد. اگر در این مدت سیگار دیگری بکشید ، رگهای خونی 40-45٪ دیگر پایین می آیند. این باعث زخم شدن اکسیژن و زخم فاکتورهای رشد موجود در خون میشود که برای ترمیم زخم مورد نیاز میباشد. هر سیگاری که نمی کشید به روند بهبود کمک میکند. اگر به ترک کمک نیاز دارید با مشاوره درمان زخم دیابت خود تماس بگیرید.

5. قند خون خود را کنترل کنید.

گلوکز خود را مرتباً چک کنید. هر بار که قند خون شما از 140 زیاد باشد ، به بهبودی شما آسیب میزند. حتما رژیم خود را رعایت کرده و داروهای خود را مصرف کنید. اگر سطح گلوکز شما هنوز خیلی زیاد است ، در مورد چگونگی کنترل آن با مشاوره درمان زخم مشورت کنید.

6. مصرف پروتئین خود را افزایش دهید.

پروتئین همان عواملی ست که بدن برای بهبود خود تولید میکند. هر روز سه تا چهار وعده پروتئین بخورید. اگر سطح پروتئین شما به شدت پایین باشد ، باعث کندی بهبود میشود.

7. زخم خود را باز نگذارید.

زخم شما نیازی به نفس کشیدن ندارد! این باعث کند شدن بهبود میشود.

8- با کارشناس زخم صحبت کنید.(مشاوره درمان زخم آنلاین)

برای بیشتر افراد ، مراقبت از زخم بسیار ساده ست. زخم را در خانه تمیز کنید ، آن را با بانداژ بپوشانید و اجازه دهید تا به طور طبیعی بهبود یابد ، اما اگر به درستی از زخم خود مراقبت کرده اید و پیشرفتی مشاهده نکرده اید یا نگران هستید که ممکن است جدی تر از آن باشد که فکر می کنید ، با مشاوره درمان زخم آنلاین مشورت کنید. هیچ مراجعه ای لازم نیست.

 

درمان زخم و استفاده از پانسمان نوین

درمان زخم واستفاده از پانسمان نوین

 

درمان زخم آنلاین و پانسمان نوین زخم 

بدن ما غالباً خود به خود زخمها را مانند بریدگی یا خراش بهبود میبخشد. با این حال ، بیماران مبتلا به دیابت ، بیماریهای عروقی و اختلالات پوستی ، گاهی اوقات در بهبودی مشکل دارند. این میتواند منجر به زخمهای مزمن شود ، که میتواند کیفیت زندگی را به شدت تحت تأثیر قرار دهد. مدیریت زخمهای مزمن هزینه عمده ای برای سیستم های بهداشتی است ، تنها ایالات متحده 10-20 میلیارد دلار در سال هزینه پانسمان نوین زخم میکند. هنوز هم ، ما در مورد چرایی مزمن شدن برخی از زخمها اطلاعات کمی داریم.بنابراین ایجاد درمانهای موثر برای بهبود ترمیم دشوار است.

 

خراش واستفاده از پانسمان نوین زخم 

همیشه برش ، خراش یا سایر آسیبهای پوستی خود را تمیز نگه دارید. محل را به آرامی با آب و صابون ملایم بشویید تا میکروب ها دفع نشوند و بقایای آن از بین برود.
برای کمک به ترمیم پوست آسیب دیده ، از ژله نفتی برای مرطوب نگه داشتن زخم استفاده کنید. ژله نفتی از خشک شدن زخم و ایجاد پوسته جلوگیری میکند. ترمیم زخمهای دارای پوسته بیشتر طول میکشد. این امر همچنین به جلوگیری از بزرگ شدن ، عمیق شدن یا خارش اسکار کمک میکند. تا زمانی که زخم روزانه تمیز میشود ، استفاده از پمادهای ضد باکتری ضروری نیست.

 

مشاوره درمان زخم آنلاین و پانسمان نوین زخم 

پس از تمیز کردن زخم و استفاده از ژل یا پماد مشابه ، پوست را با باند چسب پوشانید. برای خراشهای بزرگ ، زخم ها ، سوختگی ها یا قرمزی مداوم ، ممکن است استفاده از ورق های ژل هیدروژل یا سیلیکون مفید باشد.

 

تعویض پانسمان نوین زخم (درمان زخم آنلاین)

باند خود را روزانه عوض کنید تا درمان زخم هنگام بهبودی تمیز بماند. اگر پوستی دارید که به چسب حساس است ، یک نوار گاز غیر چسب با فیلم شفاف امتحان کنید. اگر از ورقهای ژل سیلیکون یا هیدروژل استفاده میکنید ، دستورالعملهای موجود در بسته تعویض ورقها را دنبال کنید.
اگر آسیب شما به بخیه نیاز دارد ، به توصیههای زخم آنلاین در مورد نحوه مراقبت از زخم و زمان برداشتن بخیه ها عمل کنید. این ممکن است به حداقل رساندن جای زخم کمک کند.

 

بعد از استفاده از پانسمان نوین درمان زخم
بعد از خوب شدن زخم ، ضد آفتاب بزنید. محافظت در برابر آفتاب ممکن است به کاهش تغییر رنگ قرمز یا قهوه ای کمک کرده و به محو شدن سریعتر اسکار کمک کند. همیشه از کرم ضد آفتاب با طیف گسترده با SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید و مرتباً آن را استفاده کنید.

تیم مرکز مشاوره درمان زخم ما با ارزیابی سلامت و سلامتی ، نه فقط زخم ، درمان شخصی ارائه میدهد. فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر بهبودی تأثیر میگذارد ، مانند شرایط زمینه ای که بر جریان خون ، سن و سبک زندگی شما تأثیر میگذارد. ما هنگام ایجاد برنامه درمانی شما ، همه این جنبهها را در نظر میگیریم.

متخصصان مراقبت از زخم ما با دکتر مراقبتهای اولیه ، متخصصان رژیم درمانی ، متخصصان عفونت ، متخصصان دیابت و سایر متخصصان برای مراقبت کامل از شما همکاری میکنند.

 

 

دبریدمان برای استفاده از پانسمان نوین

برداشتن بافت مرده یا مواد خارجی از زخم ست. این به حذف میکروبها ، ویروسها و سایر میکروارگانیسمها کمک میکند که باعث کندی بهبود یا ایجاد عفونت میشوند. اگرچه بدن شما روند خاص خود را برای از بین بردن بافتهای مرده دارد ، اما گاهی اوقات برای بهبودی به حمایت اضافی نیاز دارد.

 

زخم حاد ونیاز به مشاوره درمان زخم دیابت

زخم حاد ونیاز به مشاوره درمان زخم دیابت

 

کارشناسان زخم  (مشاوره درمان زخم دیابت) شما ممکن است از یک یا چند نوع دبریدمان به عنوان بخشی از درمان زخم شما استفاده کند ، از جمله:

دبریدمان اتولیتیک.

در این روش از بانداژها برای مرطوب نگه داشتن زخم استفاده میشود. محیط مرطوب به پروتئین موجود در مایع زخم شما اجازه میدهد تا بافت مرده را به مایع تبدیل کند. هنگامی که پزشک یا پرستار شما زخم شما را شست وشو میدهند ، بافت مرده مایعات شسته میشود.

دبریدمان مکانیکی

. در این روش از انواع مختلف پانسمان (بانداژ) برای از بین بردن جسمی بافت مرده و بقایا استفاده می شود. به عنوان مثال مشاوره درمان زخم  از شما روی گاز زخم گاز پانسمان مرطوب قرار میدهد که تا خشک شدن باند در آنجا باقی میماند. وقتی پانسمان را برمیدارند ، بافت مرده و آوار بر روی باندها باقی میماند.

دبریدیم آنزیمی.

 

در این روش از آنزیمهای شیمیایی که معمولاً به عنوان پماد استفاده میشود ، برای کمک به کندن بافت مرده استفاده میشود.

بریدگی برش دار

. این روش بافت را در حاشیه زخم یا در پایه زخم با یک ابزار تیز برای از بین بردن بافت و باقی مانده ناسالم از بین میبرد. داروی بی حسی برای به حداقل رساندن ناراحتی قبل از شروع این روش مورد تایید است.

از بین بردن جراحی

. این نوع دبریدمان برای زخمهای بزرگ یا عفونی کاربرد دارد. یک جراح با ابزار جراحی بافت مرده را از بین میبرد. در برخی موارد ، جراح ممکن ست پوست سالم را از ناحیه دیگری از بدن شما پیوند دهد تا بافت آسیب دیده (پیوند پوست) را جایگزین کند. این روش معمولاً در اتاق عمل انجام میشود.

زخم درمانی با فشار منفی (وکیوم تراپی). یک پانسمان زخم مهر و موم شده ، متصل به پمپ ، که مایعات اضافی را از زخم خارج می کند و جریان خون را افزایش میدهد. از آنجا که این پانسمان کمتر تغییر می کند (هر 48 ساعت) و مایعات از روی زخم خارج میشود ، خطر ابتلا به عفونت را نیز کاهش میدهد.

 

درمان زخم آنلاین

درمان زخم آنلاین

فشرده سازی درمانی زخم

فشرده سازی درمانی جریان خون و گردش خون در پایین پاها را بهبود می بخشد. این غالباً برای درمان زخم وریدی و تورم پایین پا استفاده می شود که می تواند ناشی از تعدادی بیماری باشد. بانداژهای فشاری یکی از نمونه های درمان فشاری است. اینها بسته به میزان پشتیبانی شما و نیاز شما (در حالت ایستاده و راه رفتن ، نشستن یا دراز کشیدن) به صورت تک لایه یا چند لایه در می آیند.

درمان زخم برای پای دیابتی باید بعد از مشاوره درمان زخم دیابت
زخم پای دیابتی به طور فزاینده ای به عنوان یکی از عوارض عمده دیابت شناخته شده است. که با مرگ و میر و بیماری بسیار زیادی همراه است . مدت مدیدی است که در جهان مدیریت  یک مشکل آشکار است. اخیراً یک مطالعه کوهورت گذشته نگر ، با 312،744 زخم از هر نوع در 154،664 بیمار ثبت نام شده ، نشان می دهد که بیشتر زخم های دیابت 19%، زخم های وریدی پا (26.1٪) و زخم های فشاری (16.2٪) بودند  با توجه به هزینه های بالای مرتبط با درمان DFU ، توسعه استراتژی های درمانی بهتر ضروری است.

 

درمان زخم با اوزون

استفاده پزشکی ازن (همچنین به عنوان اکسیژن تریاتومیک و تریوکسیژن شناخته می شود) در قرن نوزدهم آغاز شد. ازن به دلیل خاصیت آزاد سازی اکسیژن نوپای ، که نشان داده شده است دارای قابلیت ضد باکتری و تحریک آنزیم های آنتی اکسیدان است ، در درمان زخم اثرات درمانی متعددی دارد . اگرچه درمان ازن نتیجه دیابت را بهبود می بخشد ، چند آزمایش بالینی تصادفی آینده نگر برای تأیید اثر درمان غیر تهاجمی اکسیژن- ازن در ترمیم زخم در مرحله اولیه درمان در  وجود دارد. طبق نتایج بزرگترین آزمایش بالینی  زمان متوسط ​​بهبودی  برای دبریدمان هفتگی یا فرکانس بالاتر 21 روز بود. مشاوره درمان زخم دیابت باعث استفاده از مراکز معتبر برای ازن تراپی است.

 

مشاوره درمان زخم دیابت

مشاوره درمان زخم دیابت

مراحل درمان زخم 

در مراحل اولیه درمان زخم (از جمله دبریدمان) ، بهبودی درمان زخم توسط عوامل رشد مشتق از پلاکت و تبدیل فاکتورهای رشدمدیریت می شود. و سپس ماکروفاژهای بافتی فاکتورهای  اصلی رشد را برای بهبود فراهم میکنند . با این حال.تحقیقات محدودی در مورد اثر اولیه درمانها از اوایل روز 20 پس از درمان زخم در  انجام شده است.همچنین دلیل با استفاده از فناوری خرید پانسمان نوین آنلاین به راحتی امکان پذیر است.دست آوردن نمونه های بافتی در آزمایشات بالینی دشوار است تا ارتباط درمان زخم و بیان فاکتورهای رشد در زخم های موضعی تأیید شود.

 

تست اوزون برای درمان زخم 

بیماران شامل دو گروه تصادفی شدند. پس از دبریدمان ، گروه ازن با استفاده از دستگاه تولید کننده اوزن.درمان های غیر تهاجمی .اکسیژن-ازن با 52 میکروگرم در میلی لیتر ازن (حجم کل: 20-50 میلی لیتر) را در یک کیسه مخصوص به مدت 30 دقیقه در روز دریافت کردند (Humazon Promedic ، آلمانی) علاوه بر درمان استاندارد. گروه کنترل فقط تحت درمان استاندارد قرار گرفتند که شامل از بین بردن هر دو روز یک بار و پانسمان زخم متناسب با درجه ترشح و حفظ رطوبت زخم بود. یک تکنسین ویژه برای کار با دستگاه تولید اوزون آموزش دید و درمانهای واقعی را انجام داد. ( پانسمان نوین آنلاین )

 

معیار اثر  ازون در درمان زخم 

در هر ویزیت وضعیت زخم با توجه به معیارهای زیر به یکی از چهار درجه ارزیابی شد . درجه 0: بدون تغییر یا بدتر از قبل ؛ درجه 1: اندازه زخم کمتر از 1/2 کاهش می یابد. درجه 2: اندازه زخم بیش از 1/2 کاهش می یابد ، ترشح واضح است که کمتر از قبل است ، نکروز کمی وجود دارد ، دانه بندی تازه ایجاد می شود. درجه 3: ترمیم زخم ، کاملاً اپیتلیزه شده با ابعاد 0 × 0 × 0 سانتی متر.

سیب طب با افتخار مشاوره رایگان درمان زخم آنلاین را راه اندازی کرده که به بیماران کمک کند مراکز اوزون تراپی و وکیوم تراپی را بهتر بشناسند.و کمک به بیماران برای معرفی مراکز معتبرخرید پانسمان نوین زخم و مشاوره درمان زخم دیابت

خرید پانسمان نوین آنلاین

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “از مشاوره رایگان درمان زخم بهره مند شوید

 1. سارا خسروی گفت:

  شما کلینیک درمان زخم پای دیابتی که با ازون تراپی درمان کنن را معرفی میکنید؟

 2. دکتر عباسی گفت:

  سلام مشاوره آنلاین زخم دارید ؟

  1. سیب طب گفت:

   سلام داخل واتس آپ پی ام بدبد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *